2 pár puha zokni, csúszásgátlós, fekete
(2)
2 495Ft
1 495Ft
Ft/darab 747
Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára: 1 495Ft
ÁFA-t tartalmaz
Raktáron
Szállítási határidő:Sze., 2026. 07. 01. - P., 2026. 07. 03.




1/2
Rendelési szám: 156958
- Talp csúszásgátló kialakítással
- Kellemesen puha és meleg
- Rugalmas belépőnyílás
- Puha zoknik csillogó szálakkal
- Szín
- 1x fekete, piros csíkkal és fekete csillogó fonallal, 1x fekete, fehér, piros és ezüstszínű pöttyökkel
Anyag
98% poliészter, 1% fémbevonatú poliészter, 1% elasztán (LYCRA®)
Károsanyagokra tesztelve - külső, akkreditált intézetek által
Kezelés
Nem vegytisztítható
Ne szárítsa szárítógépben
Ne vasalja
Kímélő mosás legfeljebb 40°C-on
Ne fehérítse
További kezelési utasítások
- Hasonló színekkel mossa
Lycra®
Nagyobb rugalmasság, tökéletes illeszkedés és formatartás
LYCRA® - az The LYCRA Company márkája.
LYCRA® - az The LYCRA Company márkája.
TCM
A TCM minőség-tanúsítvány a kiváló termékminőséget garantálja.
- Kézbesítés: Tchibo csomagküldő szolgálat
Lehetséges szállítási címek
- Számlázási cím
- Eltérő szállítási cím
- Kiszállítás az üzletbe: ingyenes Click & Collect
Exkluzív
Csak online
Termék visszaküldése:
A visszaküldés költsége a fogyasztót terheli! A visszaküldendő árut mérettől függően visszahozhatja akár üzleteinkbe is, az áruvisszaküldés folyamatáról bővebb információt a "Segítség" menüpont alatt talál.
a legújabbakat az elejére
Anonim
2024. 03. 02.
35-38
35-38
Nagyon gagyi
A tapados pottyok kemenyek, ralepve nyomnak, ami nem gond, mert az elso mosasnal 3-4 db leesett, majd a maradek 90% par ora alatt
szinten lepotyogott.. szele nincs letarva, varrva, igy feslik… korantsem tchibo minoseg
Anonim
2022. 10. 18.
39-42
39-42
vacak
Ahogy mások is írták, jönnek belőle a csillámszálak, mosásnál a többi ruhára tapadnak. És ez még semmi: első (!) használatkor
elkezdtek lepotyogni róla a csúszásgátló tappancsok (hidegburkolaton, nem valami szálkás padlón vagy törött küszöbön használva).
Szedegetem a szobában a fekete pöttyöket. Az anyaga amúgy puha,meleg, télen üldögélés/fekvés közben biztos kellemes viselet, de a
fentiek miatt én viszem vissza.Nagyon kellemetlen meglepetés, nem ezt a minőséget szoktam meg a Tchibótól.