Női mesh midi szoknya, sötétkék
(12)
9 995Ft
8 995Ft
Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára: 8 995Ft
ÁFA-t tartalmaz
Pillanatnyilag nem kapható










1/5
Rendelési szám: 204324
- Kiváló minőségű
- Nem átlátszó bélés
- Rugalmas derékrész hátul további cipzárral
- Midi hossz
- A-vonalú szabás
- Osztóvarrások elöl és hátul
- Szín
- Sötétkék
- Méretek
- Teljes hossz: kb. 72,5 cm (40-es méret)
- Fazon
- Regular Fit
Anyag
100% poliészter
Károsanyagokra tesztelve - külső, akkreditált intézetek által
Kezelés
Száraz tisztítás, normál eljárás
Ne szárítsa szárítógépben
Legfeljebb 110°C-os hőmérsékletű vasalótalppal vasalja
Kímélő mosás legfeljebb 30°C-on
Ne fehérítse
További kezelési utasítások
- Hasonló színekkel mossa
- Használjon mosózsákot
TCM
A TCM minőség-tanúsítvány a kiváló termékminőséget garantálja.
- Kézbesítés: Tchibo csomagküldő szolgálat
Lehetséges szállítási címek
- Számlázási cím
- Eltérő szállítási cím
- Kiszállítás az üzletbe: ingyenes Click & Collect
Exkluzív
Csak online
Termék visszaküldése:
A visszaküldés költsége a fogyasztót terheli! A visszaküldendő árut mérettől függően visszahozhatja akár üzleteinkbe is, az áruvisszaküldés folyamatáról bővebb információt a "Segítség" menüpont alatt talál.
4,7
11 vásárló ajánlaná ezt a terméket
| (8) | ||
| (4) | ||
| (0) | ||
| (0) | ||
| (0) |
a legújabbakat az elejére
Ágnes S.
2026. 04. 19.
40
40
Szoknya (ballagásra)
kicsit nehéz a felső réteget vasalni, de egyébként jó a termék
Margit B.
2026. 03. 20.
38
38
Margó
Csinos, könnyed nyári szoknya
Szilvia N.
2025. 10. 31.
40
40
Jó
Pont olyan, mint a képen, egy picit nagyobb, mint vártam derékban.
Zsuzsanna L.
2025. 07. 14.
42
42
Nagyon előnyös
Könnyű, szellős szoknya, szerintem minden testalkatnak előnyös. Nagyon kényelmes a gumis dereka, mégsem veszít miatta az
elegánsmegjelenésből. Két dolog miatt vontam le egy csillagot: egyrészt "gyárilag" voltak benne gyűrődések, amik mosás után is
bennemaradtak, és nagyon nehéz volt kivasalni belőle. Másrészt a tüll-szerű felső réteg alja nincs eldolgozva, így első mosás után
márkicsit "tépett" hatást keltett. De összességében nagyon szeretem, és agyon fogom hordani!
Eszter P.
2025. 06. 24.
38
38
Kék midi szoknya.
Nagyon kényelmes, szép szoknya. A mérete is megfelelő.