Női lezser kabát, kék
(2)
Pillanatnyilag nem kapható




1/2
Rendelési szám: 111986
- Kis állógallér mutatós szalagrátéttel
- Tökéletes kísérő az átmeneti időszakhoz
- 2 rávarrt, bevágott zseb
- A hátoldal osztóvarrással
A lezser kabátok szép alternatívát nyújtanak a kötött felső vagy a kardigán helyett, illetve kiválóan illenek az otthoni pihenés pillanataihoz - elsősorban az átmeneti időszakban. Ez az üde kobaltkék színben készült női kabát egyenes szabású, hátul osztóvarrással látták el és kellemes könnyedén követi a test vonalát. Két rávarrt, bevágott zsebbel rendelkezik, alsó szegélyét egy mutatós fémlemezke díszíti - az állógallérnál található szalagrátét pedig csinos részletként szolgál.
- Szín
- Melírozott kobaltkék
- Méretek
- Teljes hossz kb. 86 cm (M 40/42-es méret)
Anyag
75% poliészter, 25% poliakril (PAN)
Károsanyagokra tesztelve - külső, akkreditált intézetek által
Kezelés
Nem vegytisztítható
Ne szárítsa szárítógépben
Legfeljebb 110°C-os hőmérsékletű vasalótalppal vasalja
Kímélő mosás legfeljebb 30°C-on
Ne fehérítse
További kezelési utasítások
- Kifordítva mossa és vasalja
- Hasonló színekkel mossa
- Fektetve szárítsa
TCM
A TCM minőség-tanúsítvány a kiváló termékminőséget garantálja.
- Kézbesítés: Tchibo csomagküldő szolgálat
Lehetséges szállítási címek
- Számlázási cím
- Eltérő szállítási cím
- üzlet
Exkluzív
Csak online
Termék visszaküldése:
A visszaküldés költsége a fogyasztót terheli! A visszaküldendő árut mérettől függően visszahozhatja akár üzleteinkbe is, az áruvisszaküldés folyamatáról bővebb információt a "Segítség" menüpont alatt talál.
4,5
2 vásárló ajánlaná ezt a terméket
| (1) | ||
| (1) | ||
| (0) | ||
| (0) | ||
| (0) |
a legújabbakat az elejére
Anonim
2022. 03. 05.
XXL 52/54
XXL 52/54
Megfelelő
Vastag műszálas anyag, fazonja jó, melegebb mint egy balon kabát, ezért pótol egy tavaszi kabátot.
Anonim
2020. 11. 17.
XL 48/50
XL 48/50
Nagyon szép
Jó szabású, kellemes anyagú kabát. Jó a méretezése. Hiányzik azonban róla valami, amivel össze lehetne kapcsolni, ha fúj a szél.
Inkább őszi/tavaszi kiskabát a vastagsága miatt. Nekem sajnos ez a kanna-szín nem állt jól, visszavittem.