Gyerek kifordítható belebújós sapka, dinós
(5)
Pillanatnyilag nem kapható






1/3
Rendelési szám: 200303
- Sapka és sál egyben
- Egy méret
- Elasztánnal: formatartó, tökéletesen áll, rendkívül kényelmes viselet
- Biopamuttal
- GOTS organic, CU 809415 tanúsított
- Ez a sapka védi a vízkészleteket.
- Szín
- 1 oldal középkék, sötétkék nyomott dinó-mintával, 1 oldal sötétkék
Anyag
95% pamut (ökológiai gazdálkodásból származó), 5% elasztán
Károsanyagokra tesztelve - külső, akkreditált intézetek által
Kezelés
Nem vegytisztítható
Ne szárítsa szárítógépben
Legfeljebb 110°C-os hőmérsékletű vasalótalppal vasalja
Normál mosás legfeljebb 40°C-on
Ne fehérítse
További kezelési utasítások
- Hasonló színekkel mossa
TCM
A TCM minőség-tanúsítvány a kiváló termékminőséget garantálja.
Global Organic Textile Standard International Working Group / Global Standard gemeinnützige GmbH
- Kézbesítés: Tchibo csomagküldő szolgálat
Lehetséges szállítási címek
- Számlázási cím
- Eltérő szállítási cím
- Kiszállítás az üzletbe: ingyenes Click & Collect
Exkluzív
Csak online
Termék visszaküldése:
A visszaküldés költsége a fogyasztót terheli! A visszaküldendő árut mérettől függően visszahozhatja akár üzleteinkbe is, az áruvisszaküldés folyamatáról bővebb információt a "Segítség" menüpont alatt talál.
5
5 vásárló ajánlaná ezt a terméket
| (5) | ||
| (0) | ||
| (0) | ||
| (0) | ||
| (0) |
a legújabbakat az elejére
Anonym
2024. 11. 23.
Tökéletes
4 éves kislánynak vettem. Jól illeszkedik, könnyen felvehető, nagyon jó puha anyaga van, és még cuki is, pont ilyet kerestem.
Tünde T.
2024. 11. 23.
Szeretem sapi
Nagyon szeretjük, hogy egyben van a sállal. Sokkal könnyebb a gyereknek így.
Borbála B.
2024. 11. 03.
Szuper!
Szép és praktikus. Nem tudja levenni a fejéről és könnyen ráadható. Szuper, hogy kifordítható. Kettő dolog nem tetszik. A mintás
oldalon a sapka tetején van egy kis bújtató a vállfának. Nem szép rajta, szerintem nem praktikus. A másik oldalon pedig hosszú nagy
címkék voltak, amit nehéz volt szépen eltávolítani. Nem értem, babaruhákra miért tesznek ennyire sok címkét? Ezeket leszámítva
nagyon elégedett vagyok a termékkel.
Anonym
2024. 10. 21.
Kislány sapka
Praktikus, szép, puha az anyaga
Ferencné B.
2024. 10. 16.
Nagyon praktikus meleg sapi
A sapkát kisunokàmnak vettem. Jó meleg a sapi, ráadásul kiforratlan is hordható. Ami még nagyon megtetszett hogy a fazonnal olyan
hogy védi a nyakát is. Ráadásul nem csúszik le a fejéről és leszedni sem tudja a hideg időben. Remélem örömmel hordja majd! Minden
anyukának vagy nagymamának csak ajánlani tudom!